Tepelné čerpadlo a klimatizace Samsung v jednom.

 

Tepelná čerpadla pro rodinné domy, penziony, hotely, TUV a bazény.

 

Samsung zaměřil své úsilí na vývoj produktů, které šetří naše životní prostředí a zároveň zaručují naprostý komfort domácnosti.

 

Samsung EHS je all-in-one systém s vysoce efektivní technologií tepelného čerpadla, které udrží ve Vašem domě příjemnou teplotu a Vaše náklady na vytápění a chlazení na minimum po celý rok! Tento ekonomický a ekologický systém má nejen nižší náklady na energii a emisí CO2, ale také nabízí různé kombinace vzduchových a vodních systémů pro vytápění a chlazení, které splní různé uživatelské potřeby v průběhu všech ročních období.

Co je tepelné čerpadlo?

Tepelné čerpadlo je energeticky účinný systém, který používá teplo z okolního vzduchu pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody. Použití tepelného čerpadla je energeticky účinné a velice šetrné řešení pro životní prostředí.

 

Tepelné čerpadlo vzduch voda

Napojení tepelného čerpadla na radiátory, podlahové topení nebo ohřev TUV je jen jedna z mnoha možností zapojení našeho systému.

 Pokud chcete dosáhnout zaručeného a co nejvyššího komfortu, je vhodné v průběhu letních dnů objekt chladit. Systém společnosti Samsung umožňuje napojení na pokojové klimatizace nebo centrální kanálovou jednotku. – tepelné čerpadlo vzduch/vzduch

 

přílohy: tc-ehs-leaflet-2011-eko-cz-web

             tc-ehs-2012_0

             cenik_ehs_2012_5_3_f_czk2